خانه / برنامه ایبوشو / دانلود و تماشا کامل برنامه جدید ایبو شو 2020 ibo show ابراهیم تاتلیسس

دانلود و تماشا کامل برنامه جدید ایبو شو 2020 ibo show ابراهیم تاتلیسس

آغاز پخش ایبو شو İBOW SHOW a tv de

ibo show indir

دانلود ibo Show ابراهیم تاتلیس

ابراهیم تاتلیس ibo show 2020

ابراهیم تاتلیس پس از 9 سال به صحنه برگشت

ابراهیم تاتلیس، سلطان بلامنازع موسیقی ترکیه و از ستارگان شرق، ۹ سال پس از ترور نافرجامش برای اولین مرتبه با ایبو شو به صحنه تلویزیون برگشت.

یکی از پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین برنامه های تلوزیونی در ترکیه، که برای بسیاری از ایرانیان نیز آشنا است، برنامه تلوزیونی ایبوشو یا همان برنامه ابراهیم تاتلیسس است.

در این برنامه تلوزیونی که برای سالهایی دراز پخش شد، هنرمندان و شخصیت های بزرگی همچون ابرو گوندش، احمد کایا و… به عنوان میهمان در آن شرکت کرده اند و از نظر محتوای هنری نیز یکی از مهمترین برنامه های تاریخ تلوزیون ترکیه به شمار می رود.

برنامه ایبو شو İBOW SHOW

اکنون نیز پس از سالها فاصله، ایبو شو ibo show دوباره به تلوزیون آمده است.

در سال ۱۹۹۳، برنامه ایبوشو با تولید و تهیه کنندگی ابراهیم تاتلیسس برای اولین بار از تلوزیون ترکیه و از کانال 6 پخش شد. پس از یک فصل این برنامه به شبکه آ تی وی (aTV) منتقل شد و تا سال ۲۰۱۰ نیز از همین کانال پخش می شد.
در طول پخش این برنامه از تلویزیون، مردم ترکیه و حتی چندین کشور دیگر، علاقه خاصی را به این برنامه پیدا کردند زیرا میهمانان ارزشمند و محبوبی در این برنامه حضور می یافتند و از خوانندگی ابراهیم تاتلیسس و یا میهمانان او در این برنامه لذت می بردند.

پس از آن ایبو شو در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ از کانال بیاض تی وی (BeyazTV) پخش شد و در حین پخش آن، ابراهیم تاتلیسس توسط دشمنان خود در هنگام خروج از استودیو برنامه ترور شد و برنامه ایبوشو در آن فصل ناتمام ماند و به دلیل شدت جراحت و برخورد گلوله به سر او، برای سالها از تلویزیون دور ماند.

در آخرین قسمت از ایبو شو در سال ۲۰۱۱، دو خواننده مشهور ترکیه، دنیز سکی (Deniz Seki) و کوتسی (Kutsi) میهمان این برنامه بودند که در فصل جدید ابیوشو نیز همان میهمانان در این برنامه حضور پیدا کردند و پس از ۹ سال دوباره استارت این برنامه پرطرفدار را زدند.

این برنامه با فرمت تاک شو (Talk Show) شناخته می شود که در آن ابراهیم تاتلیسس علاوه بر میزبانی هنرمندان ترکیه، به آیتم هایی همچون دعوت از استعدادهای هنری مخصوصا خوانندگی می پردازد.

اجرای قطعه های موسیقی توسط خود ابراهیم تاتلیسس و میهمانان او نیز از جمله بخش های مهم و پرطرفدار این برنامه است.  البته با توجه به شرایط فیزیکی کنونی ابراهیم تاتلیسس، او قادر به خوانندگی به صورت تکی نخواهد بود اما هنرمندان بزرگ ترکیه اجراهایی خواهند داشت.

 

دانلود برنامه ایبو شو 2020 İBOW SHOW

سرور اول

دانلود برنامه جدید ایبو شو 2020

سرور دوم

 ایبو شو جدید

مطلب پیشنهادی

موزیک ویدیو با زیرنویس چسبیده  آهنگ بالا

موزیک ویدئو بالا Up از کاردی بی Cardi B با زیرنویس فارسی ، متن و ترجمه آهنگ

ترجمه و دانلود آهنگ Up از Cardi B همراه متن و زیرنویس چسبیده جدیدترین موزیک …

2 دیدگاه

  1. سلام
    کدوم شبکه و ماهواره؟